Porady prawne, usługi prawne Wrocław

 

 

 

 

 

 

 

 

Be4legal to kancelaria prawna specjalizująca się w prawie cywilnym i gospodarczym. Jej założycielką i właścicielką jest Agnieszka Bąk doświadczony radca prawny z Wrocławia. Kancelaria oferuje rzetelną pomoc, stawiając na pierwszym miejscu dobro Klienta. Zapraszamy do nas każdego, kto chciałby uzyskać profesjonalne wsparcie lub poradę prawną.

Jedną z naszych specjalizacji jest prawo pracy. Podejmujemy się reprezentacji zarówno pracodawców, jak i pracowników. Zapewniamy pomoc między innymi w sprawach związanych z bezpodstawnym zwolnieniem albo lobbingiem w miejscu pracy.

Proponujemy profesjonalną pomoc małżeństwom, które zdecydowały się na rozwód albo separację, ułatwiając uzyskanie satysfakcjonującej decyzji sądowej w kwestii o podział majątku lub opiekę nad dziećmi. W ramach prawa rodzinnego podejmujemy się także spraw o alimenty i przyznanie praw rodzicielskich.

Specjalizujemy się również w opracowywaniu i analizie umów, między innymi umów kupna-sprzedaży, najmu oraz umów o dzieło. Zapraszamy do nas zarówno klientów, którzy planują zawarcie umowy, jak i tych, którzy napotkali na problem związany z już podpisaną umową.

Naszym klientom proponujemy pomoc w zakresie prawa spadków i odszkodowań, jak również zapewniamy wsparcie w sprawach związanych z prawem rzeczowym.

Kancelaria Be4legal każdą sprawę traktuje w sposób indywidualny. Bierzemy pod uwagę wszystkie oczekiwania i sugestie naszych Klientów, aby doprowadzić powierzoną nam sprawę do zakończenia, które będzie dla niego w pełni satysfakcjonujące. Nieustannie śledzimy zmiany w przepisach prawnych i poszerzamy swoją wiedzę, aby świadczyć usługi prawnicze na najwyższym poziomie i godnie reprezentować naszych Klientów.

Masz problem prawny? Porozmawiajmy.